"huzuricinde.com" mezar bakımı, mezar çiçeklendirme, mezar alanı peyzaj ve ağaçlandırma işlerini profesyonelce ve büyük saygıyla yapan bir firmadır. Diğer tüm kabir işlemleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

1Hizmetlerimizden uygun olanı seçin. 
2Talep formu doldurun.
3Sizinle irtibata geçelim.

Her hangi bir sorunla kaşılaşmanız durumunda bilgi [ @ ] huzuricinde.com adresine e-posta atmanız yeterli olacaktır. Teşekkürler!

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

P.tesi-Cuma: 9:00 - 18:00
C.tesi: 9:00 - 21:00
Pazar: Ofisimiz Kapalıdır. Ancak, telefon ve sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

HESAP OLUŞTURMA

*

*

*

*

*

*

PAROLANIZI MI UNUTTUNUZ?

*

Genel

Türkiye, yıllardır, özellikle kırsal kesimden ya da küçük şehirlerden büyük şehirlere göç veren bir yapıdadır. İnsanların memleketleri ve toprakları ile bağları daha çok ebeveyn ve akrabaları ile olabilmektedir. Bu kapsamda özellikle uzak şehirlerde geride bıraktıkları insanlardan ölenlerin mezarlarının bakım/onarım ve temizliği aksamakta ya da yapılamamaktadır. Benzer şekilde aynı şehirde olsa dahi çeşitli sebeplerle mezar işlemleri aksayabilmektedir.

Bugün ülkemizde ne yazık ki mezarlıklar pek bakımlı değildir. Bazı mezarların yeri dahi beli olmamakla birlikte bazılarının sınırları, duvarları, mermerleri ya da çiçeklendirmesi oldukça bakımsızdır.

Biz kalbimizde yaşattığımız, değer verdiğimiz, özlem gidermek için madden ziyaretlerine gittiğimiz, büyük, küçük, akraba, arkadaş, dostlarımızın kabirlerine büyük önem veriyoruz. Bu maksatla da bireysel olduğu kadar genel anlamda da mezar bakımlarını ve görünümünü iyileştirme çabasındayız.

Yukarıda bahsettiğimiz bakımsızlığın büyük nedeninin maddi imkanlar ve uzaklık olduğunun farkındayız.

Amacımız, tüm Türkiye'de mezar işlemlerini dikkat ve itina ile, belirli bir kalitede, bize bu işi verenlerin saygı ve takdirini kazanarak gerçekleştirmektir. Büyük paralar kazanmak yerine maddi ve manevi yeterliliğe ulaşmayı tercih ederiz.

Saygılarımızla.

ÜST