"huzuricinde.com" mezar bakımı, mezar çiçeklendirme, mezar alanı peyzaj ve ağaçlandırma işlerini profesyonelce ve büyük saygıyla yapan bir firmadır. Diğer tüm kabir işlemleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

1Hizmetlerimizden uygun olanı seçin. 
2Talep formu doldurun.
3Sizinle irtibata geçelim.

Her hangi bir sorunla kaşılaşmanız durumunda bilgi [ @ ] huzuricinde.com adresine e-posta atmanız yeterli olacaktır. Teşekkürler!

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

P.tesi-Cuma: 9:00 - 18:00
C.tesi: 9:00 - 21:00
Pazar: Ofisimiz Kapalıdır. Ancak, telefon ve sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

HESAP OLUŞTURMA

*

*

*

*

*

*

PAROLANIZI MI UNUTTUNUZ?

*

Mezar Bakımı

Öncelikle bakılmasını istenen mezara uzman ekiplerimiz giderek ne yapılması gerektiğini tespit ederler. Öncelik sırasına göre işinin ustası işçilerimiz işe başlar. Mezarın genel kontrolü yapıldıktan sonra temizleme işlemi yapılır. Baş taşındaki yazıların silinmiş olması halinde mezar sahibinin izniyle yazılar okunur hale getirilir.

Daha sonra mezarın içindeki toprak kontrol edilir. Üzerindeki bitkilerin veya dikilecek bitkilerin yetişmesine engel bir durum varsa toprak bahçıvanlarımız tarafından değiştirilerek; üzerindeki veya dikilecek bitkilerin yetişmesine uygun hale getirilir. Gübreleme ve yabancı otlardan arındırılır. Sulama ekiplerimizin periyodik planlı sulama yapmalarıyla mezarınız her zaman bakımlı canlı bitkilerle dönüp tekrar tekrar bakılacak hale gelir.

 

ÜST