"huzuricinde.com" mezar bakımı, mezar çiçeklendirme, mezar alanı peyzaj ve ağaçlandırma işlerini profesyonelce ve büyük saygıyla yapan bir firmadır. Diğer tüm kabir işlemleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

1Hizmetlerimizden uygun olanı seçin. 
2Talep formu doldurun.
3Sizinle irtibata geçelim.

Her hangi bir sorunla kaşılaşmanız durumunda bilgi [ @ ] huzuricinde.com adresine e-posta atmanız yeterli olacaktır. Teşekkürler!

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

P.tesi-Cuma: 9:00 - 18:00
C.tesi: 9:00 - 21:00
Pazar: Ofisimiz Kapalıdır. Ancak, telefon ve sitemiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

HESAP OLUŞTURMA

*

*

*

*

*

*

PAROLANIZI MI UNUTTUNUZ?

*

Sıkça Sorulan Sorular

Çanakkale merkezli fakat tüm Türkiye'de faaliyetlerini yürüten bir firmayız. Şu an Çanakkale, İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Afyon ve Aydın'da hizmet vermekteyiz.

GENEL SORULAR

ACS Yönetim Sistemleri altında hizmet veren, kayıtlı, vergi vergi veren, personel çalıştıran bir firmayız. Verdiğimiz her hizmetin belgelerini sunmaya hazırız.
Firma genel merkezimizi sitede belirttiğimiz adreste ziyaret edebilir, misafirimiz olabilirsiniz. Memnun oluruz. 
Normal şartlarda mezar yapım işi ile ilgilenmiyoruz. Ancak, teklifleri değerlendirip size uygun fiyat ile hizmet sunmaya hazırız.
Sizinle irtibata geçilip, verilecek hizmette ve ücretinde anlaşıldıktan sonra banka havale/eft ya da internetten kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
 

DİĞER SORULAR

Evet. Kayıt yaptırıp, belgelerini göndermeniz yeterlidir. Saygıyla ve büyük onurla, şehidimizin mezar bakımını üstleniriz.
Sizin görüşlerinizi de alarak, mevsimine uygun, güzel duracak ve kalıcı çiçekleri kullanıyoruz.
Verdiğimiz hizmetlerde baz fiyatlarımız temel teşkil etmektedir. Onun üzerine sizin her türlü isteğiniz değerlendirilerek bir fiyat çıkartılır.
ÜST